25.03.2022. (SOLIN) – Opet sporo ulazimo u utakmicu i tek u osmoj minuti postižemo prvi gol pri 6:0 za domaćina. Sredinom prvog poluvremena nas donekle drže Miloslavić i D.Prkačin te Mario Vučićević s par vezanih obrana. Na poluvremenu velikih 20:9 za Solin. Nesportskim potezom zapisničkog stola domaćina jedan regularno postignut pogodak Hladila nam nije upisan, ali ne bi to ništa promjenilo. Domaćini u drugo poluvrijeme šalju mlade snage. Momci igraju izuzetno brzo i prilično uigrano te se jako teško branimo, ali barem nisu ni oni mogli puno u obrani pa drugo poluvrijeme završava sa pristojnih 22:19. Po 6 golova postigli su Hladilo, Miloslavić, D.Prkačin i Šanje. Mateo Vučićević 2, a Njavro i Padovan po 1 gol. Još su igrali Vuletić i Kristić. Mario Vučićević koji je nastupio još uvijek ozlijeđen je obranio 8 šuteva, sve redom zicera. Konačan rezultat – 42:28 za Solin.