13.11.2022. (DUBROVNIK) – Utakmica prepuna oscilacija s naše strane. Protivnik zreo za viši rang, ali nemamo što bit nezadovoljni. Otvaranje jako dobro s naše strane pa gostujući trener dobija žuti karton već u 4 minuti. Nije im išlo po planu, ali brzo su stvari sjele na svoje mjesto. Splićani rade dvije velike serije u prvom poluvremenu, a mi im pomažemo nekim nepotrebnim greškama. Treba spomenut gostujuće golmane koji su pokazali veliku kvalitetu. Naša obrana 5-1 je koliko toliko usporila njihovog srednjeg vanjskog i desnu stranu napada, ali iz kontri i s lijeve strane im je išlo sasvim dobro. U nastavku smo se dobro držali i poluvrijeme završili s pristojnih 12:16. Ukupno 21:38. Ne treba ni govorit da smo bili opet značajno oslabljeni, ali mlađi (koji su dobili dosta prilike) su odigrali pristojno i iskoristili minutažu. Najefikasniji Njavro s 5 golova. Mateo i Tomić po 4, Vule odličan (3 gola), Miloslavić i Zrile po 2 te Tomo 1 gol. Nastupili su i Kristić, Đurović, Marjanović i Zvono. Šimunović je branio sam zbog ozljede Maria Vučićevića i skupio 7 obrana. Idući petak gostujemo u Vodicama. Ko gazi? …Šica…!!!