Nakon godinu i po dana konačno smo odigrali utakmicu. Nije bilo dobro, ali obzirom koliko dugo nismo igrali, obzirom da smo u višem rangu i da su nam nedostajali neki bitni igrači… nije ni tragedija. Osam minuta trebalo nam je za prvi gol. Za to vrijeme su domaćini već zabili 4. 16:8 na poluvremenu, 33:18 na kraju. Preveliki strah u većine igrača, osim rutinera Njavra rezultiro je velikim brojem tehničkih grešaka. Obrana također neuigrana i porozna. Ima dosta posla, ali isto tako se vidi i da ima dosta talenta i većih mogućnosti. Nekoliko igrača koji dosad nisu odigrali više od par utakmica, sad su nositelji igre i treba vremena. Naš najbolji pojedinac Franko Milun sa 7 izuzetno teških obrana (ziceri, kontre, sedmerac) odigrao je oproštajnu utakmicu i već je na putu za Zagreb. Frenki sretno na studiju i hvala na svemu!
Dobro je branio i Marko Prkačin, a ugodno iznenadio Mario Vuletić, povratnik nakon gotovo dvije godine. Nastavi ovako i brzo će narast minutaža. Milun 7 obrana, M. Prkačin 3; D. Prkačin 5 golova, Šutalo i Njavro po 4, L. Zvono i Šanje po 2 i Hladilo 1. Igrali su još T. Prkačin, Vuletić, Vareškić, Vučičević i Miloslavić.