29.10.2022. (ŽUPA DUBROVAČKA) – Loša stara navika sporog ulaska u utakmicu. Prvi gol u 9 minuti. Srećom nisu Sinjani to iskoristili, i oni su krenuli sporije u utakmicu. Oko dvadesete bježe na 7, ali se vraćamo na 5 razlike i onda potop u zadnjih pet minuta. Rade seriju 6:1 i velikih 20:10 na poluvremenu. Poluvrijeme obilježeno ogromnim brojem tehničkih grešaka, forsiranja jedan na dva ili tri, sporim protokom lopte i ogromnom nervozom. Valjda i ovo produženo ljeto utječe na tanje živce, ali sve smo igrali točno suprotno od dogovora. U nastavku se malo stabiliziramo i igra se uglavnom gol za gol, pa tako je i konačni rezultat 26:36. Dakle ipak bolje drugo poluvrijeme u kojem smo izvukli remi. Utakmica za zaborav s naše strane, ali pamtit će je sigurno Ivan Kristović koji je u zadnjoj minuti postigo svoj prvi seniorski gol. Također bilježimo i debi u narančastom dresu za našeg starog prijatelja Hrvoja Grljevića uz tri postignuta gola. Golmani standardno dobri. Šimunović 9, a Mario Vučićević 4 obrane, Majčica 7 golova (3 sedmerca), Miloslavić 4, Zvono i Njavro po 3, Mateo Vučićević i Previšić po 2 te Kristić 1 gol. Vuletić se ovaj put nije upiso u strijelce, ali je opet odradio rudarski poso u obrani.

Kamičak brz, razigran i kvalitetan. Mlada i korektna ekipa koja zna igrat rukomet. Sve čestitke i puno sreće u nastavku.